Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Ana sayfa> Şu an ki pozisyonu> Hizmet verdiğimiz yer> Çamaşırhane dükkanı

Guangzhou ENEJEAN yıkama ekipmanları üretim şirketi kuru temizleyiciler özel bir şirket ve zincir imalat ve satış katılmaktır.Yüksek teknoloji işletmelerin entegrasyon şunlardır: Kuru temizleme ekipmanları, su işleme ekipmanları, otel çamaşırhane ekipmanları, ticari çamaşır makinesi, jetonlu ticari yıkama makine ve yıkama ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretimi.

Ürün İngiliz CAS ISO9000 kalite sistem kimlik doğrulama, çevre yönetim sistemi belgelendirme ve CE sertifikası ve muayene için ulusal hafif sanayi (giyim, yıkama) makine kalite denetimi ve muayene merkezi var.

Enejean Çamaşır makineleri fabrikası, otomatik çift amaçlı makine yıkama, kurutucu, endüstriyel çamaşır makinesi, ütü makinesi ve çamaşır yıkama ekipmanı vb. Gibi üretim ve geliştirme profesyonelidir. Kuru temizleme, yıkama, soba ve ütü dört seridir. yaklaşık 60 özellikleri. Büyük güçler otel, Asker, Hastane, Kurumsal ve Çamaşırhane yıkama tesisi Bakanlığı'nda ilk seçenekten kullanılır. Tekstil boyama, ipek, kostüm, misafirhane, kamu evi, banyo, dinlenme evi vb. Fabrikamızın en son gelişmesi ve sıcak hava dönen halka ile doğrudan ısıtma yapan buhar kazanı ve elektrikli ısıtıcılı yeni tip çamaşır makinelerini üretiyoruz. Yakıtı% 50 azaltıyor, yıkama malzemesini% 30 azaltıyor, bu da çalışma kolaylığı, etki kısayolu, güvenilirlik, çevre koruma. Ülkemizi kazanların patlaması ve eski moda yerine ikame etmek ve azaltmak için önemli promosyon ürünleridir. Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" inancımız olarak kabul eder. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları memnuniyetle karşılıyoruz yıkama malzemesini% 30 azaltın, çalışma kolaylığı, etki kısalığı, güvenilirlik, çevre koruma. Ülkemizi kazanların patlaması ve eski moda yerine ikame etmek ve azaltmak için önemli promosyon ürünleridir. Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" inancımız olarak kabul eder. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları memnuniyetle karşılıyoruz yıkama malzemesini% 30 azaltın, çalışma kolaylığı, etki kısalığı, güvenilirlik, çevre koruma. Ülkemizi kazanların patlaması ve eski moda yerine ikame etmek ve azaltmak için önemli promosyon ürünleridir. Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" inancımız olarak kabul eder. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları memnuniyetle karşılıyoruz ve eski moda olanın yerini alır. Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" inancımız olarak kabul eder. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları memnuniyetle karşılıyoruz ve eski moda olanın yerini alır. Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" inancımız olarak kabul eder. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları memnuniyetle karşılıyoruz

Zhongshan üniversitesi, guangzhou huangpu trafik polis tugay, zhongshan ChenXingHai hastane, zhongshan şehir SuHuaZan hastane, 95017 birlikleri, huizhou annelik ve çocuk bakım merkezleri, zhanjiang güç grubu, zhaoqing OYC otel, Guangzhou FengXing kare, huadu ORINO şirket özel teşekkürler. Ve ordu, hastaneler, okullar, devlet daireleri ve ulusal 1200'den fazla kuru temizleyici, ayakkabı yıkama atölyesinin desteği ve işbirliği, ENEJEAN şirketinin kuru temizleme çamaşır makinesini kullanın.

Çin aklama ve boyama dernek üyesi kuruluş, kullanıcı memnuniyetini kurumsal, guangzhou kalite iyi niyetli kuruluş, guangzhou kalite taahhüdü dernek üyesi kurumsal kazandı.