Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Endüstriyel çamaşır makinesi Haberler

Kuru temizleyicilerle ilgileniyor musunuz? Yüksek karlar?

Kuru temizleyicilerle ilgileniyor musunuz? Yüksek karlar? Gelişen hizmet sektörünün pazarı olarak kuru temizleme endüstrisi, pazar potansiyeli muazzamdır ve ciddi karlarla milletin gözünde insanlar olur. Peki kuru bir temizleyicinin nasıl açılacağı kar var? Piyasa beklentisi hangi zamana kadar devam edebilir? Bunların hepsi düşünmemiz gereken bir problem haline geliyor.

 

         Hizmet sektöründe, standart kalkınma yaşayan insanlar kademeli olarak tam bir sistem oluşturmuş olarak hizmet sektöründe, kuru temizleme endüstrisi tüm hizmet sisteminin bir dalıdır, ekonomistler ayrıca kuru temizleme franchise mağaza karlarını analiz eder, temizleyicinin karları diğer endüstrilere göre yüksektir, kâr marjlar% 70-80, bu yüzden çamaşır pazarı beklentisi son derece geniştir.

 

         Toplumdaki rekabet, insanın çalışmaya başlamasına, yaşam hızının önemli ölçüde hızlandırılmasına, zamanın verimliliğine, zamanın paraya, zamanın yaşamı zaten insanların fikir birliği haline geldi ve aynı zamanda çamaşır hızı gereksinimine göre hızlandırdı, ilkel koşullar. geleneksel çamaşırlar güçsüzdür. İnsanların yaşam standardını sürekli iyileştirmek için, daha fazla ve daha sıradan insan, yünlü kıyafetleri ve deri kıyafetlerini korumak için profesyonel temizleyicilere ihtiyaç duymaktadır; geleneksel el değirmeni çamaşırları, artan hizmet gereksinimlerini karşılayamamaktadır.

 

         Kuru temizleme franchise mağaza karları analiz yoluyla, kuru temizleyiciler sadece yüksek ve istikrarlı değil, kuru temizleyiciler brüt marjı diğer endüstrilere göre,% 50-80 gibi yüksek, çok iyidir. Diğer sektörlere nazaran kuru temizleme franchise mağazası yüksek bir kârdır, kuru temizleme endüstrisi aynı zamanda daha fazla müşteri sadakatine sahiptir. iş, yüksek kar elde edebilirsiniz.