Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Çamaşırhane Ekipmanı Haberleri

İyi kuru temizleme ekipmanı seçin Kuru temizleme servisinin seviyesini yükseltin

Kuru temizleme endüstrisi gerçek bir chaoyang endüstrisidir, aynı zamanda birçok küçük ve orta ölçekli yatırımcının da yararınadır. Katılmak için kuru temizleme, bu endüstride çok akıllıca bir seçimdir, eğer tecrübeniz yoksa, seçim iyi bir kısayoldur. Katılmak için kuru temizleyiciler, tabii ki, aynı zamanda yatırım ölçeği, kuru temizleme hizmetleri gibi bazı faktörlerin, kuru temizleyiciler konumu gibi birçok faktörün etkisine dikkat etmek gerekir. Ama kuru temizleyici kuru temizleme ekipmanı için seçim çok büyük, kuru temizleme ekipmanı maliyet etkin, yüksek kullanımlı bir etki seç, nispeten çok önemli bir korumadır.

 

         Şu anda markaları birleştiren pek çok kuru temizleyici, jiamingfei\'yi kabul etmiyor çünkü yatırımınız esasen kuru temizleme ekipmanı ve mağaza kirası satın almak, bunun için de aksesuar temini satın almak. Kuru temizlemeciler için kuru temizleme ekipmanlarını çok önemli bir bağlantıya nasıl seçeceğiniz, yatırım ölçeğinizi doğrudan belirlediği ve servis seviyesi ve hizmet projesini belirlediği, aynı zamanda yatırım geliri seviyesi ile ilgili olduğu, çamaşır yıkama verimliliğine nasıl bağlı olduğu, Daha sonra kuru temizleyicilerin geliştirilmesi. Daha sonra kuru temizlemeciler üyeleri, kendileriyle uyumlu bir kuru temizleme ekipmanı setini nasıl seçecekler?

 

         Kuru temizleyiciler ekipman görünümü güzel ve kolay

         Bir kuru temizleme ekipmanı seçerken, görünüş ayrıca belirli bir takdire sahip olmaktır. Genel kuru temizleyicilere yerleştirilecek kuru temizleyiciler daha belirgin konumdaysa, müşteriler kapıyı aldıktan sonra gelirler, kuru temizleyicilerin güzelliğini, atmosferini ve derecesini görebilir, ayrıca kuru bir temizleyicinin görüntüsüne yükselebilirler. Kuru temizleme ekipmanının görünümü iyi görünmüyorsa, insanları hasta edebilir. Mükemmel işçilik, güzel görünüm ve kuru temizleyiciler.

 

         Kuru temizleme ekipmanları çevre koruma ve enerji tasarrufu

         Çevre dostu kuru temizleyiciler günümüz pazarında gelişme trendi haline gelmiştir, üç tip kuru temizleyici vardır, bir çeşit açık kuru temizleyici, bir çeşit tetrakloroetilen kuru temizleyici, üç çeşit kuru yağ temizleyici, vb. Piyasa enstrümanları tarafından yavaş yavaş büyük kirliliğin. Şimdi piyasada yaygın olarak tetrakloretilen kuru temizleyiciler uygulanmaktadır, ancak aynı zamanda belirli bir zara sahip olması, bu yağ kuru temizleyicilerde geliştirilmiş, çevre koruma etkisi çok daha iyidir, ancak diğer kuru temizleyicilerden daha fazla yıkama etkisi vardır.

 

         Kuru temizleyiciler ekipman performans mükemmellik

         Kuru temizleyici, kuru temizleme hizmetinin kalitesi arasında daha büyük bir fark olan kuru temizleme hizmeti sağlamaktır. Giysileri temiz ve güzel yıkamak için iyi bir kuru temizleme ekipman seti, giyim görünümünü korumak için, giyim zarar vermez. Bu aynı zamanda müşterilerin daha fazla değer verdiği yerdir. Kuru temizleme hizmetini yükseltmek istiyorsanız, bir dizi yüksek kaliteli kuru temizleme ekipmanı seçmek iyi bir seçimdir.