Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Kuru Temizleyiciler Ekipman Haberler

Yıkama ekipmanları nasıl seçilir

Yıkama ekipmanı nasıl seçilir? Çamaşır makinesi satın almak ister, tip yıkama deponuz hakkında düşünmek için ilk şey, yatırım ölçeğine göre küçük dükkanlara ayrılır, üç tip orta ve büyük mağaza, eğer mağaza türünüze daha çok sahip olmak istiyorsanız, ENEJEAN\'a danışabilirsiniz franchising yıkama, onlar size ücretsiz bir kapı mağaza, mağaza dekorasyon tasarımı ve yerel pazar analizi sağlayabilir. Mağaza tipini belirlediğinizde, mevcut duruma göre çamaşır ekipmanı satın alabilirsiniz.

 

         Genel olarak, çamaşır deposu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü makinesi, elektrik jeneratörü, elektrik demir, kabaca 32000 RMB fiyatını yapılandırmanız gerekir, ayrıca 2000 yılı aşkın bir süredir, bilgisayar sesi alexipharmic ark, ortalama fiyat eklemeyi seçebilirsiniz konfeksiyon paketleme makinesi fiyatı 5000 RMB.

 

         Orta ölçekli dükkan? Bilgisayar otomatik faturalama sistemi, lüks tek kapılı dezenfeksiyon kabini, otomatik emişli ütü masası, vb., Bu fiyat sırasıyla 8000 RMB, 2000 RMB, 3000 RMB, orta ölçekli mağaza konfigürasyon ekipmanları fiyatları 70000 ila 140000 RMB arasında yapılandırabilirsiniz. Eğer büyük bir mağaza ise, kapalı tetrakloroetilen çamaşır makinesi gibi, 50000 RMB, dikey frekans elüsyonu ve 50000 yılında 5 RMB gibi daha gelişmiş konfigürasyona ihtiyaç duymaktadır, ovalama ve portre makinesi yaklaşık 9000 RMB\'dir, yaklaşık 240000 RMB\'lik toplam yatırım, tabii ki, yatırım + azim, dikkatli yönetim her zaman iyi bir geri dönüş olacak, genel yatırımcının psikolojisi dikkatlice alışveriş yapmaktır, çamaşır ekipmanını satın almak, elbette, çok da dikkatli olacaktır. Yukarıda belirtilen ENEJEAN yıkama franchising, yıkama ekipmanı, komple ekipman ve gelişmiş, uluslararası standartlara erişim konusunda profesyonel referans şemasına sahiptir ve fiyat iyi, bazı maliyetlerden tasarruf edebilir, karşılaştırılabilir.