Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Endüstriyel çamaşır makinesi Haberler

Kuru temizleyiciler ekipman talebi nelerdir

Kuru temizleyicilerin iş içeriği şu an ne var? Yatırım bir mağaza açarsa, hangi ekipmanı kullanmak için kuru temizleyiciler açın? Sorunun bu yönüyle ilgili pek çok kişinin merak edeceğine inanıyorum, bu konuda bilgi sahibi olmak için endüstri uzmanlarıyla birlikte bir araya gelelim.

 

         Profesyonel kuru temizleyiciler, çamaşır servisi eksik olamaz. Mevcut piyasa durumu, çamaşır yıkamak ve ev temizliği işi, kuru temizleyicilerin gelişmekte olan yönüdür ve malzeme seviyesinin iyileştirilmesiyle, giyim talebini önemseyen insanlar da artmaktadır, kuru temizleyici aynı zamanda pazara verilen bir katma değer katmaktadır. ayakkabı bakımı, boyutlandırma vb. hizmetler

 

         Aslında kuru temizleme işinin büyük kısmı ekipman çalışmalarına bağlıdır, bu nedenle kuru temizlemeciler için iş arkadaşları rahat çalışma modları ile çok ilgilidir.

 

         Ama hangi ekipmanı seçmek için kuru bir temizleyiciyi açın? Daha yaygın olan bir kuru yıkayıcı, kurutucu, dezenfeksiyon kabini, ütü masası, buhar jeneratörü, ütü masası, ovma makinesi, vb. Diğer ambalajlama makinesi, giysi, kemer ve benzerleri de kuru temizleyicilerde daha yaygın yardımcı ekipmanlardır. Katma değerli iş bakış açısından, çamaşır makinesi makinesi daha yaygındır.

 

         Çoğu kuru temizleyici ekipmanı doğrudan üretici tarafından yönlendirilir, ancak kuru temizleme ekipmanı iyi midir? Elbette büyük bir kuru temizleyicidir - ENEJEAN çamaşır ekipmanı üreticileri. Böyle kuru temizleyiciler ekipmanı daha rahat ve satış sonrası sorunlar tamamen Tamam.