Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Çamaşırhane Ekipmanı Haberleri

Ne tür bir iyi yağ kuru temizleme makinesi ve tetrakloroetilen kuru temizleme makinesi

Yağ kuru temizleyicileri ve tetrakloroetilen kuru temizleyicileri iyi? Bu buluştan kuru temizleyiciler birçok kez tekrarlandı, şimdi kuru temizleme pazarı için farklı kuru temizleme çözücüsü, karbon tetraklorür çözücü, trikloretilen çözücü, petrol çözücüleri, vb. tetrakloroetilenin ortaya çıkması. Kuru temizleme uygulamasında tetrakloroetilenin bariz avantajlar sağladığı, hızlı bir şekilde kuru temizleme pazarının temel konumunu koruduğu ve devam ettiği için, günümüzde de devam etmektedir. Ancak, bölgesel gelenek ve düzenlemeler arasındaki farklılıklar nedeniyle, farklı alanlarda farklı ekipmanlar oluşturmaktadır. Ana akım.

 

         İstatistiğe göre, şimdiye kadar piyasadaki kuru temizleyicilerin kullanımında, Japonya\'da petrol kuru yıkayıcı pazar payı daha yüksek, yaklaşık% 80\'lik bir muhasebeye sahipti ve komşu Güney Kore ve Tayvan kuru temizleme piyasasına petrol piyasasına öncelik veriliyor solvent kuru temizleme ekipmanı.

 

         Avrupa ülkelerinde, yağ kuru temizleyiciler yaklaşık% 12 ve hesaplarda sadece yaklaşık% 8 olarak hesaplanmıştır. Çin\'de kuru temizleme maddeleri, birkaç, yani, şu anda Japonya, Tayvan ve Güney\'de şu anda kullanıcı yağ kuru temizleyiciler Kore, sadece tetrakloroetilen ve ham petrol geleneksel kullanımı kullanılarak daha sıkı tetrachlorethylene kuru temizleyiciler, ancak tetrakloretilen kuru temizleyiciler bir pazar hala var kullanımı konusunda sıkı gereksinimleri vardır, aslında tetrakloretilen kontrol dünyasında Almanya ve kesinlikle ve tetrachlorethylene kuru temizleyiciler kuru temizleme pazarında iki yere öncelik verilir, görünür tetrakloroetilen tamamen katı kurallara uygun olarak kullanılabilir.

 

         Buna ek olarak, kuru temizleyiciler kuru yıkayıcı tarafından kullanılan Japonya, Güney Kore ve Çin Tayvan bölgesi yağı, atık gaz deşarj ihtiyacı yıkama sürecinde, petrol çözücü (yaklaşık 40 ℃ 50 ℃), düşük parlama noktası kullanarak açık bir tür tüm süreç boyunca yağ çözücü tüketimi daha fazladır ve kuru temizleyiciler tarafından Avrupa ve Amerika pazarlarında kullanılan yağlar tamamen tetrakloretilen kapalı kuru temizleme ekipmanı biçimine benzemektedir, petrol solventinin yüksek bir parlama noktası (genellikle daha yüksek 60 ℃ \'den daha fazla, yıkama sürecinde dışarı atmak değil, ama makinenin güvenliğini sağlamak için oksijen, nitrojen dolu gibi araçları kullanacaktır.

 

         Aslında kuru temizleyiciler buluşu, petrol solvenlerini kullanır, bu nedenle başlangıçtan itibaren düşük XiJingDu (tetrakloroetilene göre), tutuşabilirlik, yüksek yatırım, yüksek bakım, arkasından tetrakloroetilen kuru temizleme ekipmanı yapar ve sonra kuru temizleme pazarını tamamen domine eder. Çevre koruma konusunda piyasaya geri dönecek temizlik ekipmanının avantajları vardır, ancak tüm kuru temizleme dünyası boyunca, tetrakloroetilen kuru temizleyiciler her zaman hakimdir ve yıllık satışlar hala sarsılmazdır, bunun yerine piyasadaki petrol kuru temizleyicileri yerine satışlar düşmüştür, çünkü günümüzün ortaya çıkan karbondioksit kuru temizleyiciler kuru temizleme pazarına kademeli olarak ticari çevre koruma aşamasına girmiştir. Kuru temizleyiciler, tetrakloroetilen kuru temizleyicilerinkinden daha iyidir, bu nedenle günümüzün ve geleceğin çevre korumasına daha fazla dikkat göstererek, yağ kuru temizleyicileri hakim konuma sahip olacaktır.