Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Yıkama Bilgisi

Çamaşır makinesi kalitesinin durması veya düşmesi nasıl ayırt edilir?

Çamaşır makinesi kalitesinin durması veya düşmesi nasıl ayırt edilir? Bu çoğulcu emtia ekonomisi topluluğunda, çeşitli marka çamaşır makineleri her yerde görülebilir, kalite iyi ve kötü iç içe geçmiştir. Yaklaşan bir yatırım kuru temizleme endüstrisi müteşebbisleri için, yıkama ekipmanının kalitesinin ne anlama geldiğini veya düştüğünü nasıl ayırt etmeliyiz?

 

         Bir saha gezisi. Arkaiklik bulut: sanal sesleri dinlemek, görmek inanmaktır. Ekipman satın almadan önce yatırımcılar, yıkama ekipmanı üreticileri ilk saha çalışmasına ulaşabilirler, üretim ölçeğinin imalatçısını, işleme ekipmanlarını, hizmetleri vb. Kontrol edebilirler.

 

         İkincisi, saha testi. Yatırımcılar, test ekipmanı üreticilerini yıkamayı isteyebilir, ekipmanın iyi performansı, kullanım sırasında düşük titreşim olduğunda genellikle çok az gürültü çıkarır.

 

         Üç, gözlem ekipmanı imalat malzemeleri. Paslanmaz çelik malzeme pas yıkama ekipmanını etkili bir şekilde önleyebilir, servis ömrünü uzatabilir.

 

         Dördüncüsü, ekipman inceleme raporunu anlayın. Genel üreticiler resmi, kalite garantili yıkama ekipmanı test raporunda kalifiye rapor, sadece bu tür ekipmanlar, yatırımcılar güvence satın almaya cesaret edebilir.

 

         Özetlemek gerekirse, çamaşır makinesi kalitesinin duruşunu veya düşüşünü ayırt etmek gerçekten zor bir iştir, yatırımcılar gözlerini parlatmalı, yüksek kalite ve çamaşır makinelerinin düşük fiyatını seçmelidir.