Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Endüstriyel çamaşır makinesi Haberler

Kuru temizleme maddelerini açmak için hangi cihaz ve yazılım var mı?

Kuru temizlemeyi açmak için hangi ekipmana ihtiyacınız var? Genelde kuru temizleyiciler ayarlanmalıdır, dağıtım, kendi konumlandırması ve mağaza tipine göre belirlenir. Birçok iyi bilinen, ana kuru temizleyiciler, küçük dükkanlar, orta ölçekli dükkanlar, büyük dükkan üç tür yatırım, üç büyük fark yatırım maliyeti, kuru temizleme ekipmanı yapılandırması da oldukça farklı ayrılır.

 

         Sıradan kuru temizleyiciler genellikle sadece ilgili kuru temizleyicilere, buhar jeneratörlerine, emişli ütü masasına, ütü, yıkama malzemelerine vb. İhtiyaç duyarlar. Kuru temizlemenin üstündeki aralar ayrıca özel bir dezenfeksiyon kabini, paketleme makinesi vb. Satın almalıdır. Yatırımcılar kendi finansallarına göre olmalıdır. yerel tüketim seviyesi, çevredeki gaz destekleme koşullarının yanı sıra yerel kuru temizleme endüstrisi rekabet durumu ile kombine edilmiş koşullar, kuru temizleyiciler, doğru ekipmanı seçin.

 

         Kuru temizleyiciler ile yağ kuru temizleyiciler ve iki çeşit tetrakloroetilen kuru temizleyicileri, her birinin avantajları ve özellikleri vardır. Genel olarak, büyük kuru temizleyiciler için uygun güçlü deterjan, yağ kuru temizleyiciler ve tetrakloroetilen kuru temizleyiciler seçmek için birçok orta ve küçük yıkama ve kuru dükkanlar.

 

         Yani, eğer küçük kuru temizleyicilere yatırım yapıyorsanız, ENEJEAN sınıf A standart konfigürasyondaki küçük deposu kurulayın, otomatik frekans yağ kuru temizleyiciler, otomatik kurutucular, otomatik emişli ütüleme makinesi, otomatik elektrik jeneratörü, ütü ve diğer beş çeşit ile yapılandırılır. kuru temizleme ekipmanı. Büyük bir kuru temizleyiciyse, ENEJEAN, standart B sınıfında, tamamen kapalı tetrakloroetilen kuru temizleyiciler, dikey frekanslı elüsyonlu çift kullanımlı makine, otomatik frekans dönüştürme yağı kuru temizleyiciler, otomatik kurutucu, giysi konveyör hattı, yıkama ile donatılmış büyük mağazalar kuru temizleme , portre makinesi, fatura ve diğer 13 çeşit kuru temizleme ekipmanı bilgisayar sistemi. Anlamadıysanız, lütfen konsültasyonu tıklayın.

 

         Yukarıda basit bir konfigürasyon var, fakat kuru temizleme ekipmanını seçerken, kalitesine hala önem vermemiz gerekiyor. Kalitenin esası ya da değil, doğrudan kuru temiz iş durumu ile ilgilidir. Kuru temizleme ekipmanı kalitesi yine de kapanırsa, çoğu zaman arıza, giysi hasarı görünür, bu yüzden kaçınılmaz olarak müşteriden talepte bulunur, kesinlikle operasyonları üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.

 

         ENEJEAN 20 yıldan fazla süredir kuru temizleme, kuru temizleme ekipmanlarının inovasyon geliştirme vurgusu, asla azaltılmamıştır. Bu yüzden şimdi kuru temizleme ekipmanlarının teknoloji içeriği diğer markaların önündedir. Tam otomatik tetrakloroetilen kuru temizleyiciler, örneğin, en iyi üç silindirli çift filtre yapısı, çamaşır çift filtreleme kullanarak, çok yüksek XiJingDu, ekonomik ve pratik, uygun maliyetli mükemmellik vardır.