Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Yıkama Bilgisi

Kuru temizleme makinesinin kalitesi nasıl belirlenir?

Kuru temizlemeciler kuru temizleme ekipmanının temelidir, bu nedenle, kuru temizleyicilerin kalitesi kuru temizleme ekipmanının tüm kalitesini temsil etme eğilimindedir. Başarılı bir kuru temizleyiciler, ekipman alımında kuru temizleyiciler de başarılıdır. kuru temizleme ekipmanları, kuru temizleyiciler girişimciler kuru yıkayıcı kalitesini belirlemek için anahtardır.Yani, yatırımcılar kuru yıkayıcı kalitesini belirlemek nasıl? İşte ENEJEAN size üç öneri:

 

        Öncelikle, devreye alma öğrenmek.Son olarak adlandırılan devreye alma, kuru temizleyiciler pratik çalışma için, kuru temizleyicilerin kalitesinin olup olmadığını belirlemek için devletin çalışmalarında kuru temizleyicilere kadar.Gerekir gider, katır atmak için dışarı çıkmak, bu devreye alma için teori temeli.Makinesi iyi, bilmek deneyin.İşletme, ana kuru temizleyiciler iş istikrarını gözlemlemek için bu en önemli ve istikrar kuru anlamına gelir çalışma zamanında temizleyiciler, herhangi bir titreme var, herhangi bir anormal ses varsa, herhangi bir titreşim var, vb.Çalışma, sen daha fazla bilirsiniz.Onjoyen kuru temizleme ekipmanları fabrikada, tabii ki, çok sayıda test sonra olacak Bu yüzden iş oğluna katılacağız, test etme ve hata ayıklama girişimi alacak, franchise\'ların endişelenmesi gerekmeyecek.

 

         İkincisi, her türlü makine parametrelerini gözlemlemeyi ve analiz etmeyi öğrenmeli, ana bileşenlerin ne tür bir üretim teknolojisinin benimsendiğini anladığını, bu bileşenlerin üreticilerini kimin anladığını anlamak.

 

         Üçüncü olarak, görmeliyiz. Hangi sertifikaya bakın? Makine ve ekipmanın normal üretim üreticisi, sertifikalandırılacaktır. 3 c kimlik doğrulama, 3 c sertifikası olarak adlandırılan, Çin zorunlu ürün sertifikasyon sistemi, İngilizce adı ChinaCompulsoryCertification, İngilizce\'dir. kısaltma CCC.Is Çin hükümeti, tüketicilerin kişisel güvenliğini ve ulusal güvenliğini korumaya, ürün kalite yönetimini geliştirmeye, ürün uygunluk değerlendirme sistemini uygulamak için yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak geliştirir. Bir çeşit elektrikli ev aletleri, kuru temizleyicilerin de Ayrıca, bazı uluslararası kalite belgelendirme, vb. Daha fazla sertifika, kuru temizleyiciler kalite güvence katsayısı daha büyük olup olmadığını görmek gerekir.

 

         Yatırımcılar kuru temizleyicilerin yapısının çok iyi anlaşılmaması durumunda, ilk önce siteyi sorgulamanızı ve kuru temizleme makinelerinin yapısını ve çalışma prensibini, kuru yıkayıcı çözücünün silindirini birkaç kez okumanızı tavsiye ederiz. malzeme, bir karbon filtre sistemi nedir, kuru temizleyicilerin frekans dönüştürücü ne etkisi var, çalışma frekansı ne kadar, gerekli olan voltaj nedir, ne kadar elektrik gücü kuru temizleyiciler, vb, bu farkında olmalıdır. Ek olarak, kuru yıkayıcı bileşenleri, ENEJEAN\'ın ana bileşenlerinin, ithal kuru temizleyicileri benimsemesi, invertör, Alman tekerlekli pompa, Güney Kore\'nin LG kontrol paneli, ejderha motoru .

         Kuru yıkayıcının kalitesini tanımlamak için yukarıdaki üç beton yöntemi tavsiye ediyoruz, size yardımcı olmayı umuyoruz, daha fazla sorunuz olması gerekiyorsa, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız, içtenlikle daha detaylı danışmanlık hizmeti vereceğiz Hizmetler.