Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Endüstriyel çamaşır makinesi Haberler

Kuru temizleme makinesi fiyatları nasıl belirlenir?

Kuru temizleyici fiyatları nasıl belirlenir? : Kuru temizleme birleştirme zinciri organizasyonlarında kuru temizleme maddeleri jiamingfei şarj etmediği iyi bilinir, girişiniz kuru temizleme ekipmanı satın almak ve kuru temizleme ekipmanında daha pahalı temizlik için kuru temizleme ekipmanı, herkes bilmek ister kuru temizleyicilere kaç para lazım?

         Örneğin 20 kg kuru temizleyicilerin fiyatı ne kadar?

         60000 yuan RMB kuru temizleyiciler yağ, 100000 yuan RMB tetrakloroetilen kuru temizleyiciler fiyat. Bu kuru temizleyiciler tırnaklarda daha yaygındır, ancak farklı modellerden dolayı, her birinin performansı farklıdır, bu büyük bir kuru temizleyici konfigürasyonudur, küçük kuru temizleyiciler kuru temizleyicilerin büyük bir kapasitesine ihtiyaç duymaz, geliştiricilerin açıkça anlaması gerekir .

         Kuru yıkayıcının fiyatına ne karar verir?

         Bir, mağaza büyüklüğüne göre kuru temizleyicilerin karşılık gelen kapasitesini seçin

         Genellikle kuru temizleyiciler 3 ~ 50000 RMB kuru temizleyiciler kotası, kuru temizleyiciler 8 kg, 10 kg, orta kuru temizleyiciler Haziran ayında 100000 RMB, içine seçebilirsiniz, kuru temizleyiciler 10 ~ 12 kg, 15 kg, büyük kuru temizleyiciler girdi seçebilirsiniz 300000, kuru temizleyiciler 18 kg, 20 kg seçebilirsiniz.

         İkincisi, kuru temizleyicilerin ve görünümün performansı kuru temizleyicilerin fiyatına karar veriyor

         Kuru yıkayıcı kuru temizleyiciler üzerinde görülebilir, müşteriler yepyeni, atmosferik kuru temizleyiciler kuru temizleyiciler için daha fazla güven, kuru temizleyiciler çamaşır servisi çok profesyonel olacak, bu yüzden kuru yıkayıcı görünüşü, moda, zanaat zariftir. Kuru yıkayıcının aynı zamanda nasıl performans gösterdiğini araştırmak için, XiJingDu kuru temizleyicilerin performansı daha yüksektir, yıkama verimliliğinde rekabet edicidir, büyük miktarlarda giysi ile ele alınabilir ve karlılık artabilir.

         Üç, stabilite, çevre koruma ve diğer özellikler kuru temizleyicilerin fiyatını belirler

         Yazar sık ​​sık herkesin kullanılmış kuru temizleme ekipmanı satın almak istemediği uyardı yazdı, nedeni ikinci el ekipman performansı son derece kararsız ve yoğun çevresel performans, zirve sezonunu bilmek, her gün yüzlerce parça XiYiLiang Eğer kuru temizleyicilerin yüksek yükte çalışmasını sağlayamıyorsanız, ani bir grev, yani "insan trajedisi" ise, sadece sabit gecikme miktarının büyük miktarını ödemek için değil, malları yapmak için iyi bir zamanda olamazsınız. Normal çalışma, aynı zamanda, daha fazla ve daha fazla kuru temizleyici çevre koruma performansına dikkat edecek, zararlı gaz emisyonlarını azaltacak, insan vücudunun sağlığına faydalı olacaktır.

         Kuru temizleyici fiyatları nasıl belirlenir? Kuru temizleyicileri seçmek, başarılı bir kuru temizleyicide önemli bir bağlantıdır, bir zamanlar birleştirme tüccarı bana daha büyük bir kuru temizleyici kapasitesini seçeceğini söyledi, onu cesaretlendirdim, çünkü küçük bir kuru temizleyici sürdü, büyük bir kapasiteye gerek yok Kuru temizleyicilerinden biri olan yazar, sermaye yatırımlarını azaltmak için franchise\'lara yardımcı olmak, her bir kaynak için kuru bir temizleyicinin makul şekilde tahsis edilmesini sağlamaktır.