Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Yıkama Bilgisi

Çamaşır fabrikası kar analizi

Kışın gelmesiyle birlikte, daha fazla çamaşır yıkama fabrikası meşgul olmaya başladı, her gün fazla mesai yapmakta, alıcının keten kumaş yıkama işleminde bitirmek için, bu kez çamaşır yıkama tesisi yatırımcılarına yatırım yapmak istemek için yoğun bir koku hissi vardır. I PuLanDe yıkama ekipmanları imalatı. LTD. , çamaşır yıkama fabrikası hakkında bazı bilgiler, en popüler konular ne kadar çamaşır çamaşır fabrikası, bugün guangzhou ENEJEAN yıkama ekipmanları imalat işbirliği. LTD, herkes için basit veri analizine dayanmaktadır.

 

         Bir, çamaşır yıkama tesisi için umut

 

         Yetkili ankete göre, her çamaşırhanede 1 milyondan fazla çalışanı olan bir şehir, keten 100, ortalama olarak şehir, şehrin ihtiyaçlarını karşılamak için en az 50 çamaşır odası, çamaşır yıkama tesisini, aynı zamanda Çin\'in hizmet endüstrisinin çamaşır yıkama tesisi endüstrisinin çıkış değeri yıllık% 19\'luk bir artışla her yıl artmaktadır ve RMB\'den daha fazla olan yaklaşık 9. 95 milyar yuan\'lık çıktı değeri bulunmaktadır.

 

         Çamaşır yıkama tesisi endüstrisi, bir gündoğumu endüstrisidir, asla düşmeyecek, iç piyasa da hızlı bir gelişme süreci içerisindedir, daha geniş bir tüketici çamaşır yıkama fabrikası pazarıdır, bu nedenle yukarıdaki veri çamaşır yıkama tesisinin diğer hizmet sektörüne kıyasla büyüme beklentileri Daha büyük bir gelişim alanına sahip, bu nedenle şu anda ülkemizde çamaşır yıkama fabrikasının bazı görünümleri, yatırımcıların nispeten geniş değerlere sahip olmasına rağmen, ENEJEAN çamaşır yıkama ekipmanları imalatında. LTD. Burada, çamaşır yıkama tesisinin ayrıntılı araştırması ve ilgili verilerin toplanması için önce yatırımın hazır olması gerektiğini hatırlatmak gerekir; çünkü bunu bilmeniz, çamaşır makinesinin başlangıç ​​hattında kazandığınızda kurulabilmesi anlamına gelebilir.

 

         İkincisi, çamaşır yıkama fabrikası kar analizi

 

         Çamaşır yıkama fabrikası yatırımı için esas olarak çamaşır yıkama fabrikası ekipmanlarının seçimi ve alımı, bu ürünlerin kiralanması, kiralanması, personel maliyetleri ve bakım masrafları için, çamaşır yıkama tesisi yatırımının farklı özellikleri de daha büyük bir farka sahiptir, faiz aynıdır, tamamlanmamış istatistiklere göre günlük 2 ~ 20 RMB yuan için bir keten kumaş yıkama, hammadde maliyeti sadece 1 RMB 1 veya daha fazla, sabit maliyet durumunda, her ek yıkama bezi çim, neredeyse sadece harcama sadece az miktarda Çamaşırhane hammadde maliyeti artar, ve gelir 1-15 RMB yuan artırılır, böylece çamaşır çamaşır fabrikasının kar% 70 gibi yüksek, kar sizin için diğer hizmet sektörleri tarafından eşsiz bir fayda yaratmak için, böylece Çamaşır yıkama tesisinin verimliliğini artırmak için takip yönetimi çok iyi oldu.