Merhaba, ENEJEAN'a Hoşgeldiniz Hotoline: 8620-36548602 Sitemapsitemap Chinese
Select Language
Thai
Indonesian
Korean
Japanese
Vietnamese
Malay
Russian
Filipino
French
German
Portuguese
Hindi
Xhosa
Arabic
Burmese
Cambodia
Lao
China
Italian
Spanish
Dutch
Greek
Turkish
Bengali
Persian
Poland
Şu anki pozisyon :Ana sayfa -> Kuru Temizleyiciler Ekipman Haberler

Küçük kuru temizleme makinesi ne kadar fiyat

Küçük kuru temizleme makinesi, her hangi bir kuru temizleyicinin fiyatı hakkında ne nispeten ilişki sorunları lig. Yıllık mezuniyet sezonuna gelen birçok üniversite öğrencisi girişimciliği seçiyor, ancak kuru temizleme endüstrisinden sıkıntı çekiyorlar, ayrıca bu kuru temizleme elemanlarının ne kadar yatırım yapması gerektiğini bilmiyorlar, o zaman ENEJEAN kuru temizleme Bay Zhu sizin için özel açıklama:

 

         Kuru temizleme endüstrisindeki yatırımcıların, üniversite mezunlarının bir kısmının, kolayca para kazanmak için bir dükkan açma yolunda kendi çabalarından geçtikleri anlaşılmaktadır.

         Güçlü bitirme okulunun lisansı, fonların göreceli olarak yetersiz olması, yatırım sürecinde, yatırım maliyetinden daha fazla endişe duymaktadır. Kolej öğrencilerinin serbest meslek kuru temizleme franchise mağazası, yatırım maliyeti açısından iki temel var, bir franchise, diğeri ise ekipmanın maliyeti.

         Genellikle, farklı kuru temizleme franchise marka katılma ücreti katı gereksinimleri vardır, ancak kesin kurallar olmadan kuru temizleme ekipmanlarının maliyeti. Sonuçta, kuru temizleme franchise mağazasının boyutu farklıdır, farklı kuru temizleme ekipmanı seçiminiz, tam bir kuru temizleme ekipmanı seti maliyeti aynı değildir.

         Ama ENEJEAN bir dizi temel ekipman: sadece 28800 temiz yağ kuru temizleyiciler, çamaşır kurutma makineleri, emişli ütü masası, buhar jeneratörü, buharlı ütü vb.

         ENEJEAN kuru temizleme franchising kullanım ekipmanı aşağıdaki özelliklere sahiptir:

         Düz ışık, korozyon direnci, daha az aşınma ve kumaş hasarı yok, makine servis ömrü uzun, paslanmaz çelik iç silindir kapı emniyet kilitleme mekanizması ile donatılmıştır, silindir kapağı kapısının dışında elektrikli kilitleme cihazı, güvenli ve güvenilir çalışma ile donatılmıştır.